O nas

Kim jesteśmy

2R System sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku od 2011 roku.

Nasza siedziba mieści się w Krakowie przy al. Krasińskiego 1.

Spółka wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000362125, NIP 676-242-11-11, REGON 121247110 Kapitał zakładowy Spółki wynosi 70.000,00 zł.

Nasz działalność w chwili obecnej koncentruje się na dwóch głównych kierunkach. Są to:

• Automatyka budynkowa – najczęściej określana mianem „Inteligentny dom”;
• Oświetlenie LED.

Jesteśmy integratorem rozwiązań w obu tych dziedzinach. Oznacza to, że oferowane przez nas systemy są każdorazowo dopasowywane do konkretnych potrzeb naszego Klienta.

Projektowanie systemów “na miarę”

Od początku działalności 2R System sp. z o.o. założyliśmy sobie jasny cel – nasze systemy będziemy projektowali dokładnie “na miarę”. Co to oznacza w praktyce? Mianowicie to, że będziemy rozmawiać z Tobą indywidualnie. Ocenimy Twoje potrzeby i podpowiemy Ci te możliwości technologiczne, których rzeczywiście potrzebujesz. Z nami będziesz miał prawdziwą szansę odkrycia olbrzymich możliwości wykorzystania oświetlenia LED we własnej firmie czy też automatyki budynkowej we własnym domu..

Dzięki posiadanemu doświadczeniu szybko ocenimy, które z naszych rozwiązań sprostają Twoim oczekiwaniom, a które będą niedostateczne lub zupełnie Ci zbędne.

Całościowa obsługa

Standardowo wykonywana przez nas realizacja obejmuje następujące etapy:

• kontakt;
• wywiad z Klientem;
• ewentualny audyt początkowy;
• projektowanie;
• instalację systemu inteligentnego sterowania lub oświetlenia typu LED;
• konfiguracja systemu;
• przeszkolenie z obsługi;
• ewentualny audyt powykonawczy.

Jednocześnie jednak, na życzenie Klienta dopuszczamy możliwość realizacji niektórych etapów jego własnymi siłami.

W ten sposób będziesz miał pewność, że otrzymujesz od nas produkt dobry i sprawdzony, z którego zarządzaniem nie będziesz miał kłopotu. Po prostu taki, który nie sprawi Ci przykrych niespodzianek podczas codziennej eksploatacji.

Dostarczanie otwartych i skalowalnych systemów automatyki

Bardzo istotnym atutem naszej oferty automatyki jest specyfika oferowanych systemów, które są “otwarte” i w pełni skalowalne. Czyli, można je rozbudować o kolejne funkcje w dowolnym momencie. Kiedy zaistnieje taka potrzeba a nie „na wyrost”. Dzięki skalowalności, instalacje można rozbudowywać i dopasować do obiektów o dowolnej powierzchni – dokładając jedynie kolejne moduły.

Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę dotyczącą Automatyki budynkowej.

Znaczące oszczędności przy zastosowaniu oświetlenia LED w dużych obiektach

Naszą ofertę oświetlenia LED kierujemy głównie do właścicieli i zarządców dużych obiektów. Wszędzie tam, gdzie wymagane jest profesjonalne oświetlenie a koszty eksploatacji lamp tradycyjnych są wysokie. Ci użytkownicy najszybciej odczują wymierne korzyści ekonomiczne z zastosowania oświetlenia LED.

Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę dotyczącą oświetlenia LED.